Napíšte nám

Kontaktný formulár

Kontaktné údaje

Komárovská 62

821 06 Bratislava

Slovenská republika

 

Fakturačné údaje

Allio s.r.o.

Buková 27

931 01 Šamorín

Slovenská republika

IČO: 35776684

DIČ/IČ DPH: SK2021583355

IBAN: SK13 0200 0000 0031 5100 4555

Spoločnosť je zapísaná v obchodnom registri Okresného súdu Trnava, Oddiel: Sro, Vložka č.: 12974/T

Téma Meno E-mail Telefón Správa

Beriem na vedomie, že moje osobné údaje budú spracovávané za účelom komunikácie týkajúcej sa možnej spolupráce alebo uzatvorenia zmluvy. Bližšie informácie nájdete v zásadách spracovania osobných údajov.

Služby

Tvoríme aplikácie, s ktorými žijete každý deň

Špecializujeme sa na vývoj CRM systémov a softvérových riešení pre organizáciu vzdelávacích aktivít, evidenciu a reporting výdavkov peňažného a nepeňažného plnenia, tvorbu a prácu s databázami. Okrem týchto služieb realizujeme zber dát v oblasti zdravotníctva a farmaceutického priemyslu, direct mailing, e-mailing a ponúkame individuálne riešenia podľa požiadaviek klienta.

1

CME portál

Online aplikácia určená registrátorom a organizátorom vzdelávacích aktivít zdravotníckych pracovníkov, ktorá je prepojená s viacerými komorami. Umožňuje rýchle pridávanie účastníkov k vzdelávacej aktivite, jednoduchú tvorbu prezenčných listín a generovanie certifikátov pre účastníkov vzdelávacej aktivity. Udelené kredity sú automaticky zaregistrované v jednotlivých komorách.

Pre viac informácií navštívte www.cmeportal.sk alebo nás kontaktujte na telefónnom čísle +421 948 931 146

2

Databáza lekárov a zdravotníckych pracovníkov

Vlastníme databázu lekárov a zdravotníckych pracovníkov v Čechách aj na Slovensku. Každodenná kontrola a aktualizácia záznamov robí našu databázu jedinečnou a hodnotnou. Radi sa o ňu podelíme v službách, ktoré pre vás budeme realizovať.

Databáza lekárov a zdravotníckych pracovníkov je aktualizovaná na dennej báze.

3

CRM s databázou

Tanzanit je CRM systém určený primárne pre farmaceutické spoločnosti. Je to systém, ktorému budete rozumieť a obľúbite si ho vďaka jednoduchému a intuitívnemu používaniu. Systém má množstvo funkcionalít pre lepšie zorganizovanie práce, ale aj jej analýzu. Štandardne v ňom nájdete: kalendár aktivít, validovanú databázu lekárov a zdravotníckych pracovníkov, modul multimédiá, evidenciu vzoriek a propagačných materiálov, prehľady realizovaných návštev, targeting klientov, viac ako 20 rôznych BI reportov.

Tanzanit ponúka prehľadné dashboardy, ktoré sú kedykoľvek dostupné, aby ste mohli robiť rýchle a správne rozhodnutia. Presne tak, ako to potrebujete.

4

Transferové objednávky

Transferové objednávky umožňujú reprezentantovi spoločnosti realizovať priame objednávky v lekárni cez vybraného distribútora. Aplikácia funguje samostatne, ale môžete ju používať aj v rámci CRM systému. Je užívateľsky prívetivá a intuitívna. Čísla sú vizualizované v grafoch a tabuľkách pre lepšiu orientáciu a rýchlejší rozhodovací proces počas predaja.

Súčasťou aplikácie je validovaná databáza lekární. Naše call centrum starostlivo preveruje záznamy tak, aby bola databáza každý deň dostupná a aktualizovaná.

5

Direct mailing

Klasika je klasika. Oslovte klasickým papierovým listom lekárov, lekárnikov alebo zdravotníckych pracovníkov. Stačí, aby ste informácie, ktoré chcete komunikovať, zaslali e-mailom. My zabezpečíme spracovanie, tlač listov, obálky a zabalenie. Ponúkame aj direct mailing pre medicínske oddelenia. Zabezpečujeme kompletnú distribúciu edukačných materiálov (DHPC), listových aj emailových dokumentov lekárom podľa špecializácií. Dodáme všetky potrebné potvrdenia dôležité pre úspešnú distribúciu DHPC zásielok.

Samozrejmou súčasťou služby je reporting o úspešnosti doručenia zásielok.

6

e-mailing

Ponúkame elektronickú komunikáciu a doručenie správ do inboxu prijímateľa. Našou prioritou nie je kvantita, ale kvalita. Preto databázu kontaktov udržiavame čerstvú a získavame len aktívne e-mailové adresy.

Naša databáza obsahuje len aktívne využívane e-mailové adresy a je pravidelne aktualizovaná a udržiavaná.

7

Zber dát

Zber dát na online paneloch je služba, ktorú poskytujeme v oblasti zdravotníctva a farmaceutického priemyslu. Takto získané dáta sa vyznačujú kvalitou a hlbokou profiláciou. Spokojnosť klienta s kvalitou dát a celkovým procesom realizácie projektu je pre nás dôležitá, preto máme zavedené opatrenia na udržanie vysokej kvality poskytovanej služby.

Dlhoročné skúsenosti s elektronickým zhromažďovaním údajov a pomoc call centra aj v tomto procese nám umožňujú získavať kvalitné a presné dáta.

8

Nepeňažné a peňažné plnenia

Ponúkame užívateľsky prívetivú aplikáciu pre evidenciu a reporting výdavkov peňažného a nepeňažného plnenia. Samozrejmosťou je generovanie výstupov aj do vlastných šablón podľa požiadavky klienta. Z aplikácie získate všetky reporty, ktoré potrebujete pre jednotlivé inštitúcie ako NCZI, Daňový úrad, či EFPIA.

Zmeny šablón a reportingu sledujeme za vás a automaticky ich aktualizujeme tak, aby ste mali vždy k dispozícii aktuálne formáty.